Hakkımızda

Top Sende Kalebende

Hakkımızda

Top Sende Kalebende

 

Kalebende ekibi, özel sektörde çalışan İstanbul Teknik Üniversite'li kişilerden oluşmaktadır. Pazarlama, Ürün Yönetimi, Satış, İş Geliştirme gibi bir çok farklı yeteneği barındıran ekip halısahalarda yaşanan problemlere, yenilikçi çözümler sunmak adına 2016 yılında bir araya geldi.

Halı saha maçlarındaki kaleci bulma problemini bizzat yaşayan bir ekip olarak, bu problemi kolay, güvenli ve yenilikçi şekilde çözmek için buradayız. 

Kalebende kaleci kiralama platformu, halısaha maçlarına farklı kategorilerde incelenmiş, değerlendirilmiş ve puanlanmış kalecilerin kolay ulaşılabilir şekilde kişilere sunulduğu bir platformdur. Platform sayesinde "Allah'ını seven defansa gelsin" dönemi sona eriyor. Kalede güven veren kurtarışları ile sizi ateşleyen kalecilere ulaşmak Kalebende ile artık çok kolay bir hale geliyor.

Kalecilik yetenekleri ile gelir elde etmek isteyen kullancılarımızı da unutmadık! Kalebende platformundan kiralanan kaleciler maçlardan kazandıkları gelirin yanı sıra sistem üzerinde ayın kalecisi seçilmeleri durumunda sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Hem eğlendiren hem de kazandıran Kalebende artık sizlerle,

İyi eğlenceler.